/Brafitting – dlaczego warto poświęcić chwilę?

Brafitting – dlaczego warto poświęcić chwilę?

Kuszące jest pominięcie brafitingu podczas zakupów biustonoszy. Brafitting przecież sprawia, że ​​Twoje zakupy trwają jeszcze dłużej. Możesz po prostu przymierzyć biustonosze, by znaleźć swój rozmiar. Poza tym i tak znasz swój rozmiar. Prawda? Wątpliwe!

Dopasowanie biustonosza może dodać kilka minut do Twoich zakupów, ale korzyści, jakie możesz uzyskać dzięki dopasowaniu, są warte wysiłku. Oto kilka wybranych korzyści, którymi nie będziesz mogła się cieszyć, jeśli pominiesz ten krok.

Rozmiar biustonosza

Jedynym sposobem na poznanie rozmiaru biustonosza jest właśnie skorzystanie z brafittingu. Profesjonalna brafitterka wykona pomiary Twojego biustu, aby określić najlepszy rozmiar miseczki dla Ciebie. Około 80 procent kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że pomijają tą profesjonalną pomoc i nie traktuję jej jako niezbędnego elementu zakupu biustonosza.
Pomoc w zakupie biustonosza

Metoda prób i błędów, polegająca na próbowaniu różnych biustonoszy, szybko staje się frustrująca. Chwytasz biustonosz, który uważasz za swój rozmiar, ale zdajesz sobie sprawę, że jest lekko przyciasny, gdy go zakładasz. Więc wracasz do stojak i bierzesz kilka innych rozmiarów. W końcu znajdziesz stanik, który pasuje lepiej niż inne, i kupujesz go… Jednak prawdopodobnie i tak nie pasuje on tak dobrze, jak powinien. Czas więc spróbować ponownie. Brafitting czyli profesjonalna pomoc, jeśli chodzi o dopasowanie biustonosza daje pewność, że ​​kupisz odpowiedni stanik od razu – bez kłopotów i frustracji!