/Gry escape wieloosobowe – rozrywka dla całej rodziny!

Gry escape wieloosobowe – rozrywka dla całej rodziny!

Wśród największych entuzjastów gier escape, znaczna część stwierdza, że atrakcje te sprawiają najwięcej przyjemności, jeśli korzysta się z nich w grupach. Chociaż warianty jednoosobowe także są dostępne, to pełen potencjał gry escape może być doświadczony jedynie wtedy, gdy korzysta się z nich wraz z gronem rodziny lub bliskich znajomych. Nic nie sprawia takiej frajdy, jak wspólne główkowanie nad nowymi zagadkami oraz poszukiwania ukrytych wskazówek. Satysfakcja jest jeszcze większa, kiedy pracuje się jako zespół i drogą kooperacji pokonuje kolejne trudności.

Dlaczego drużynowe gry escape to doskonały pomysł?

Okazuje się, że gry escape (tepfactor.pl/pol/) dostosowane do kilkuosobowych drużyn, są doskonałym sposobem na integrację, o wiele lepszym niż zwyczajna rozmowa czy przyjęcie. Okoliczności te zmuszają nas do współpracy, gdzie każdy musi wykazać się swoimi unikalnymi zdolnościami. Co ciekawe, escape roomy często wybierane są jako element szkolenia pracowników, nawet jeśli nie mają one zbytniego związku z zawodem, który muszą oni wykonywać. Umiejętności rozwiązywania problemów są bowiem uniwersalne i zawsze znajdzie się dla nich zastosowanie

Gry escape wraz z dziećmi – czy nie są zbyt trudne?

Częstymi klientami escape roomów są rodzice, którzy udają się do nich wraz ze swoimi podopiecznym. Wiele osób natomiast obawia się, że przygotowane tam zagadki mogą okazać się dla dzieciaków zbyt trudne. Prawda jest jednak taka, że istnieje mnóstwo gier escape, które są specjalnie zaprojektowane z myślą o najmłodszych, będąc dopasowane do ich zdolności. Poza tym, gry escape niezwykle rzadko są odwiedzane przez dzieci poniżej 10 roku życia.